Kierownik budowy oraz usługi projektowe

Domy inteligentne

INTELIGENTNY DOM DLA KAŻDEGO

ONE Smart Control współpracuje z istniejącą instalacją elektryczną, aby zaoferować wydajne i inteligentne sieci domowe. Zyskaj zupełnie nowy poziom wszechstronności i funkcjonalności dla standardowych wyłączników i gniazd. Włącz i wyłącz światła w grupach, kontroluj zdalnie ogrzewanie, steruj zestawem Hi-Fi za pomocą smartphone i znajdź wiele innych możliwości.

Najlepszy ze wszystkich, system inteligencji domu jest łatwy w instalacji, nie wymaga nowego okablowania elektrycznego oraz remontu pomieszczeń.

Jacek Tomaszewski

Tel: 517-827-290
E-mail: [email protected]

domy-inteligentne-min (2)

OŚWIETLENIE DLA ŻYCIA

 

Włącz światło i wyłącz zdalnie, przyciemnij je, steruj za pomocą ustawień czasowych, twórz programy dla nastrojowego oświetlenia, …i dużo, dużo więcej. Zamień swój dom w przytulne miejsce z “One light control”.

CIEPLEJ CZY CHŁODNIEJ?

 

Przypisz określoną temperaturę do każdego pomieszczenia w domu, skonfiguruj szczegółowe programy codzienne i weekendowe, lub zarządzaj swymi termostatami zdalnie i zaoszczędź na energii z “One climate control”.

EKSTRA BEZPIECZNIE

 

Potencjalne niebezpieczeństwo? Pozwól swojemu domowi odpowiednio zareagować. Aktywuj oświetlenie w ogrodzie, aktywuj sygnał alarmu antywłamaniowego, zamknij żaluzje. Kontroluj urządzenia, które chcesz użyć do powstrzymania lub odstraszenia włamywaczy. “One security control” dba o Twoje bezpieczeństwo.

kierownik-budowy-garwolin

MUZYKA DLA TWOICH USZU

 

Słuchaj swoich ulubionych płyt w każdym miejscu domu. Albo odkryj nowości w swojej sypialni lub łazience. Miej dostęp oraz kontrolę nad całą kolekcją muzyki z “One touch control”.

SŁOŃCE CZY CIEŃ?

 

Uruchamiaj żaluzje i markizy za pomocą smartphone lub przycisku w salonie. Stwórz w swoim domu nastrój, jaki tylko zechcesz z “One shading control”.

KOGO POWITAMY?

 

Gdy będziesz z dala od domu, za naciśnięciem jednego przycisku aktywuj system alarmowy wraz z programem czasowego oświetlenia dla odstraszenia nieproszonych gości. Steruj dostępem do swojeg domu z “One access control”.

zdf

INTELIGENTNY I ŁATWY W OBSŁUDZE

One Smart Control sprawia, że elektryka domu staje się inteligentniejsza bez dodatkowych komplikacji. Wręcz przeciwnie: instalacja, oprogramowanie i obsługa systemu nie może być już prostsza. One Smart Control można bezproblemowo zintegrować z istniejącą instalacją elektryczną bez konieczności stosowania nowego okablowania lub prac remontowych. Niezależnie czy mieszkasz w nowo wybudowanym, odremontowanym, starym domu, czy mieszkaniu.

 

Jak to działa? To proste: Ty lub Twój instalator zamawia wszystkie potrzebne składniki np. w Internecie. Certyfikowany instalator włącza “małe klocuszki” niewidzialnie do istniejącego okablowania elektrycznego i przekształca zwykłe bezpieczniki w inteligentne. Nie potrzeba żadnego dodatkowego miejsca, ani specjalistycznej wiedzy z dziedziny elektryki.

Inteligentny budynek (również inteligentny dom, system zarządzania budynkiem (Building Management System (BMS)) – określenie wysoko zaawansowanego technicznie budynku.

Inteligentny budynek posiada system czujników i detektorów oraz jeden, zintegrowany system zarządzania wszystkimi znajdującymi się w budynku instalacjami. Dzięki informacjom pochodzącym z różnych elementów systemu, budynek może reagować na zmiany środowiska wewnątrz i na zewnątrz, co prowadzi do maksymalizacji funkcjonalności, komfortu i bezpieczeństwa, minimalizacji kosztów eksploatacji i modernizacji oraz ograniczenia emisji szkodliwych zanieczyszczeń. System inteligentnego budynku nie powinien wpływać negatywnie na ludzi znajdujących się w jego środowisku.

bez inwazyjna w strukturę budynku metoda montażu.
zdalna obsługa systemu za pomocą telefonu lub tabletu
Funkcje systemu:
– zamykanie/otwieranie domu za pomocą telefonu lub tabletu.
– automatyczne otwieranie bramy lub drzwi garażowych na podstawie lokalizacji samochodu.
– automatyczne ustalenie temperatury wewnątrz budynku w zależności od temperatury zewnętrznej,
–  zdalne wyłączanie/włączanie zasilania pojedyńczych urządzeń np. żelazko, piekarnik,
–  zdalne sterowanie światłem i urządzeniami,
–  kontrola monitoringiem i alarmem z poziomu telefonu lub tabletu.
i wiele innych.